Jūs esat šeit: Izstādes, gadatirgi, pasākumi 14. maijā – sezonas plašākais stādu gadatirgus Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī

14. maijā – sezonas plašākais stādu gadatirgus Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī

E-pasts Drukāt PDF
14. maijā gadatirgus

14. maijā Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī astoņos rītā vārtus vērs otrais, tradicionāli – bagātīgākais un visplašāk apmeklētais stādu gadatirgus. Tajā pircējus gaidīs vasaras puķu, ārstniecības augu, dārzeņu, dekoratīvajiem un augļu koku stādi plašā sortimentā.

 

Gadatirgus dienā no pulksten 10:00 līdz 13:00 norisināsies tematiskais pasākums „MAZĀ DĀRZA TEHNIKA UN ZEMENES”. NBD apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar jaunumiem dārza tehnikas piedāvājumā, doties izmēģinājuma braucienos un uzklausīt konsultantu padomus. Tiks piedāvāta informācija par jaunākajām un sevi pierādījušām zemeņu šķirnēm, to kopšanu un audzēšanu. Žurnāla Dārzs un Drava eksperti un nozares profesionāļi sniegs konsultācijas, būs pieejami dažādu kompāniju piedāvājumi, sezonas aktuālākie produkti.

Savukārt apgāds „Jumava” gadatirgus dienā prezentēs jauno grāmatu „LATVIJAS ROZES”. Būs iespēja iegādāties vērtīgo grāmatu par draudzīgu cenu. Nacionālā Botāniskā dārza tirdzniecības vietā apmeklētāji klātienē varēs tikties ar vienu no šīs grāmatas autorēm - NBD dārzkopības speciālisti, asistenti Ilmu Neretu.