Jūs esat šeit:

MĀJAS LAPAS - horti.lv klientiem bezmaksas!

E-pasts Drukāt PDF

Horti.lv saviem klientiem automātiski veido mājas lapas, kas tiek piešķirtas uzņēmumiem kā bonuss. Pamatā, vienīgais nosacījums, lai tiktu pie horti.lv mājas lapas ir būt par horti.lv klientu. Rezultātā uzņēmums iegūst savā mājas lapā informāciju no horti.lv augu datu bāzes par tiem augiem vai citiem produktiem, kuriem tas pievienojies. Visi dati, ko uzņēmums pievieno savam profilam horti.lv, tiek atspoguļoti šajās mājas lapās. Skat. piemēri: 

http://dundagaskokaudzetava.horti.lv/
http://mezarasas.horti.lv/
http://zalarota.lv/
http://zalaisserviss.lv/
http://abullaci.horti.lv/
http://kokaudzetavaive.horti.lv/
http://stadaudzetavablidene.horti.lv
http://stadaudzetavaincukalns.horti.lv/
http://aijakaskure.horti.lv/
http://kokaudzetavabulduri.horti.lv/

Uzņēmums iegūst horti.lv produktu aprakstus, struktūru, detalizētu produktu meklētāju, fotogrāfijas - un tas viss bez papildus maksas! Vēl viens būtisks ieguvums - datus ir jāatjauno tikai vienā interneta vietnē - horti.lv, tas nozīmē, ka produktu sortiments vairs nav jāmaina gan savā lapā, gan horti.lv lapā, jo tiklīdz uzņēmums pievienojas vai atvienojas kādam produktam horti.lv datu bāzē - izmaiņas savā mājas lapā notiek automātiski.

Vai Jums nav savas mājas lapas? Vai Jūs sava mājas lapa neapmierina? Vai ir apnicis nemitīgi atjaunot informāciju dažādās lapās?
Vai Jūsu mājas lapā ir produktu datu bāze ar detalizētu meklētāju?
Visas šīs iespējas un vēl daudzas citas tagad horti.lv saviem klientiem piedāvā bezmaksas!
Ja Jums ir sava mājas lapa, tad šīs horti.lv apakšlapas adresi varat ievietot savā mājas lapā, lai Jūsu klienti varētu meklēt produktus datu bāzē un Jums nav jāiegulda papildus līdzekļi savā mājas lapā, lai risinātu šo jautājumu.
Jums atliek vien izmainīt sava uzņēmuma profilā informāciju un tā automātiski atjaunojas Jūsu horti.lv mājas lapā.
Jūs savā mājas lapā varat lādēt bildes un veidot galerijas, video, rakstīt rakstus un Jums tiek piešķirta produktu datu bāze no horti.lv ar tikai tiem produktiem, kuriem Jūsu uzņēmums ir pievienots horti.lv
Visi kontakti un karte redzama profilā un arī mājas lapā.

Jūs varat mainīt dizainu savai mājas lapai savā horti.lv profilā. Ir izveidoti 16 dažādi dizaina varianti. Ir iespējams pasūtīt individuālu dizainu par papildus samaksu vai lietot no publiski pieejamiem bezmaksas. Jūs varat šo mājas lapu izmantot kā savu un piemērot tai sava uzņēmuma mājas lapas adresi, piemēram, zalarota.lv nevis zalarota.horti.lv. Šie jautājumi tiek risināti tehniski un mēs nodrošinām pilnu servisu un izdarīsim šos tehniskos darbus Jūsu vietā!

Šādas mājas lapas tik automātiski piešķirtas visiem jau esošajiem horti.lv klientiem.