Jūs esat šeit: Stādu parāde Vēl tikai nedēļu var iesniegt bildes fotokonkursam “Mans dārzs krāsās”

Vēl tikai nedēļu var iesniegt bildes fotokonkursam “Mans dārzs krāsās”

E-pasts Drukāt PDF

Tuvojoties jubilejas Latvijas Stādu parādei, kas norisināsies š. g. 3 .– 4. maijā Siguldā, Svētku laukumā, Stādu audzētāju biedrība (SAB) sadarbībā ar sociālo vietni www.draugiem.lv. rīko fotokonkursu “Mans dārzs krāsās.”

Fotokonkurss “Mans dārzs krāsās” norisinās sociālajā portālā www.draugiem.lv/staduparade. Tajā var piedalīties ikviens reģistrēts portāla draugiem.lv lietotājs, līdz 1. aprīlim iesūtot fotogrāfiju, kurā redzams viņa veidots dārzs vai dārza fragments. Fotokonkursa dalībniekiem ir iespēja ne tikai citiem atklāt sava dārza burvību, bet arī iegūt balvas, kas lieti noderēs dārza veidošanā. Par konkursā iesūtītajām fotogrāfijām var balsot.

Patlaban konkursā iesniegtas 70 fotogrāfijas. Tās ir visdažādākās – sākot no atsevišķu ziedu un augu fotogrāfijām, dārza fragmentiem beidzot ar portretiem uz dārza fona un ziedu rakstiem, ko veido malkas grēdas. Vispopulārākā fotogrāfija šobrīd ir nopelnījusi 325 balsis.

Trīs no konkursa uzvarētājiem saņems balvas no Stādu audzētāju biedrības biedriem un konkursa atbalstītājiem – viena no pasaulē vadošajiem dārza piederumu ražotājiem – Fiskars un tehnikas ražotāja – Husqvarna Latvija, bet desmit labākās fotogrāfijas tiks izstādītas 10. Latvijas Stādu parādē, šā gada 3. un 4. maijā Siguldā.

Balvas tiks pasniegtas vairākās nominācijās – balsojuma uzvarētājs, konkursa organizatoru izvēlētais uzvarētājs un Husqvarna Latvija speciālbalva. Fotokonkursa uzvarētāji tika paziņoti 3. maijā, Siguldā 10. Latvijas Stādu parādes laikā.

Husqvarna Latvija balvā dāvinās trimeri, ko papildinot ar attiecīgiem uzgaļiem var izmantot ne tikai zāles pļaušanai, bet arī augsnes kultivēšanai, apdobju apmaļu apgriešanai, dzīvžoga apgriešanai. Savukārt Fiskars dāvinās laimīgajam uzvarētājam dārza griežņu un šķēru komplektu, bet Stādu audzētāju biedrība dāvanu kartes vērtībā no 100 – 25 latiem, kas ļaus labākajiem konkursa dalībniekiem papildināt savu dārzu ar jauniem augiem.

Bildes konkursam “Mans dārzs krāsās” var vēl pieteikt līdz 1. aprīlim, bet balsošana par konkursa fotogrāfijām turpināsies līdz pat 10. aprīlim.

Konkursu "Mans dārzs krāsās" organizē  sadarbībā ar

Balvas nodrošina:   un